GA+kuhinje BTC Ljubljana

Grška ulica 13

1000 Ljubljana

 

Telefon: 01 520 4650

GSM: 051 393 939

Email: btc@ga.si

 

Delovni čas:

Ponedeljek - petek: 09:00 - 20:00

Soboto: 09:00 - 20:00

Nedelja in prazniki: zaprto

 

GA+kuhinje Ljubljana Rudnik

Jurčkova cesta 224

1000 Ljubljana

 

GSM: 041 319 232

Email: rudnik@ga.si

 

Delovni čas:

Ponedeljek - petek: 09:00 - 20:00

Soboto: 09:00 - 20:00

Nedelja in prazniki: zaprto

 

GA+kuhinje Kranj

Šuceva ulica 23

4000 Kranj

 

Telefon: 04 201 7809

GSM: 041 259 740

Email: kranj@ga.si

 

Delovni čas:

Ponedeljek - petek: 09:00 - 19:00

Soboto: 09:00 - 14:00

Nedelja in prazniki: zaprto

 

GA+kuhinje Levec

Levec 71b

3301 Petrovče

 

Telefon: 03 777 0080

GSM: 056 557 200

Email: levec@ga.si

 

Delovni čas:

Ponedeljek - petek: 09:00 - 19:00

Soboto: 09:00 - 14:00

Nedelja in prazniki: zaprto

 

GA+kuhinje Novo mesto

Ljubljanska cesta 27

8000 Novo Mesto

 

Telefon: 07 777 4477

GSM: 041 750 306

Email: novo-mesto@ga.si

 

Delovni čas:

Ponedeljek - petek: 09:00 - 19:00

Soboto: 09:00 - 14:00

Nedelja in prazniki: zaprto

 

Svetovanje možno tudi izven delovnega časa po predhodnem dogovoru

 

GA+kuhinje Maribor

Tržaška 65

2000 Maribor

 

Telefon: 02 250 0743

GSM: 041 449 874

Email: maribor@ga.si

 

Delovni čas:

Ponedeljek - petek: 09:00 - 19:00

Soboto: 09:00 - 14:00

Nedelja in prazniki: zaprto

 

GA+kuhinje Slovenj Gradec

Glavni trg 44

2380 Slovenj Gradec

 

Telefon: 02 707 5070

GSM: 051 218 000

Email: slovenj-gradec@ga.si

 

Delovni čas:

Ponedeljek - petek: 10:00 - 17:00

Nedelja in prazniki: zaprto

 

Svetovanje možno tudi izven delovnega časa po predhodnem dogovoru